Roleta, zasłona, żaluzja? Czym najlepiej zasłonić okna?
Urządzanie wnętrz nie należy do najłatwiejszych. Musimy wziąć pod uwagę aktualne trendy, funkcjonalność, obecne ceny i nasze preferencje.
Niełatwym wyborem jest również wybór produktu, który pozwoli nam zasłonić okna. Jest to rzecz, która pozwoli nam ochronić się przez zbyt mocno padającym słońcem a także zapewnia poczucie intymności np. w nocy. Co najlepiej sprawdzi się w tym celu?
Roleta okienna Dzień i Noc to rozwiązanie, które w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Łączy ono stylowe elementy jak i szczególną funkcjonalność. Rolety dostępne są we wszystkich możliwych kolorach. Idealnie możemy zatem wkomponować ją do naszego stylowego wnętrza. Nowocześnie zaprojektowane mechanizmy warunkują trwałość tego produktu. Jego wytrzymałość pozwoli nam na użytkowanie rolet przez długie lata. Roleta okienna Dzień i Noc – Zebra ma różne możliwości zasłaniania okna. Można nią zasłonić okno całkowicie, częściowo, bądź w zupełności zwinąć. Wszystko zgodnie z preferencjami użytkownika i aktualnymi warunkami atmosferycznymi. Roleta objęta jest gwarancją użytkowania oraz ewentualnym serwisem.
Rolety opisane powyżej to hit ostatnich lat. Są bardzo, praktyczne stylowe i sprawdzą się w każdym wnętrzu zarówno tym klasycznym i vintage jak i nowoczesnym.