Rolety okienne plisowane
Rolety okienne plisowane są całkowicie nieskomplikowane i oszczędzają czas. Mocowanie możliwe jest w listwie przyszybowej, na skrzydle okiennym lub na murze, na oknach drewnianych, plastikowych lub aluminiowych.

Do montażu potrzebnych jest tylko kilka części montażowych, które są zawsze dostarczane z Tobą. Na przykład wystarczy wkrętarka akumulatorowa do nawiercania wstępnego i wkrętarka do montażu końcowego, aby zamontować listwy przyszybowe na narzędziach.

W przypadku mocowania klejonego wystarczy śrubokręt, aby solidnie połączyć ze sobą płytki samoprzylepne i klocki zaciskowe.

Okna w obszarze dachu mogą być również wyposażone w plisy. Możesz również wybrać model, który można otworzyć z jednej lub z obu stron. Ze względu na nachylenie rolety należy wkręcić w listwę przyszybową. Ze względu na stabilność montaż za pomocą uchwytu zaciskowego lub za pomocą technologii klejenia nie jest zatem możliwy. W przypadku systemów plisowanych w pionie można wybrać dwie tkaniny na świetliki dachowe. Tak zwane modele komfortowe mają również szynę prowadzącą.

Rolety plisowane wolnowiszące, jak sama nazwa wskazuje, nie posiadają napinanej szyny dolnej, dzięki czemu zwisają swobodnie. Podobnie jak w przypadku rolety rzymskiej, na stałe zamontowana jest tylko górna szyna profilowa. Roleta plisowana jest obsługiwana jak roleta za pomocą linki lub łańcuszka.