Drzwi i okna w Lubartowie i Polskie okna i drzwi

Kupujmy polskie okna!

Wykańczając nasz dom, jeszcze przed wszelkimi zakupami umeblowania powinniśmy zastanowić się nad zakupem okien i drzwi, zarówno wejściowych jak i balkonowych. Oczywiście, od razu na myśl przyjdą nam okna PCV i będzie to słuszny wybór. Są znacznie wytrzymalsze od drewnianych, odporne na warunki atmosferyczne i często także tańsze. Zamiast jednak jechać do wielkiego marketu budowlanego typu Castorama, w którym jakość często pozostawia wiele do życzenia, gdyż towar jest robiony na masową skalę. Czasem lepiej postawić na rozwiązania, które są bliżej niż myślimy.
Polskie okna i drzwi wcale nie ustępują zagranicznym wytworom, czasem wręcz są od nich dużo lepsze przez to, że produkowanych jest ich dużo mniej, a co za tym idzie produkcja jest dokładniejsza. Dodatkowo mamy wtedy poczucie, że wspieramy polski przemysł zamiast sponsorować rozwój firm zza granicy.
Dlaczego by zamiast jechać do marketu budowlanego nie kupić drzwi i okna w Lubartowie lub innym Polskim mieście, gdzie są wytwórnie tego typu produktów?