Okna aluminiowe Kraków
Okna aluminiowe w ponadczasowym i klasycznym designie
Stabilność, trwałość i wyjątkowa elegancja. Okna aluminiowe są cenione i wykorzystywane przede wszystkim w obiektach reprezentacyjnych, nieruchomościach komercyjnych i budownictwie fasadowym.

Okna aluminiowe Kraków to kompleksowe podejście do ślusarki. Firmy nie tylko opracowują projekty na zamówienie oraz zajmują się ich produkcją, ale również pomagają w montażu i instalacji wytworzonych produktów. Stolarka aluminiowa w ich wykonaniu ma szerokie zastosowania.

Kto zdecyduje się na okna wykonane z aluminium, szybko przekona się, że stosunkowo wysokie ceny zakupu okien rekompensują bardzo wysokie koszty utrzymania w zakresie pielęgnacji i konserwacji.

Aluminium jest idealnym materiałem na wyzwania współczesnej architektury dzięki różnorodności możliwych kształtów i wzorów. Dzięki zastosowaniu profili pustych z aluminium wysoki poziom dokładności aplikacji łączy się z szeroką gamą możliwości projektowania elementu okiennego.

Oznacza to, że systemy aluminiowe można idealnie dopasować do rosnących wymagań i pomysłów klientów. Chociaż okna aluminiowe mają stosunkowo wysokie koszty produkcji, są one równoważone niskimi kosztami utrzymania. Jedną z innych zalet profili aluminiowych jest ich z natury stosunkowo wysoki poziom ochrony przed korozją.

Niemniej jednak aluminium ma bardzo wysoką przewodność cieplną i musi być zmodyfikowane w celu uzyskania wysokiego poziomu izolacyjności termicznej za pomocą przegród termicznych lub ciepłej krawędzi.